Ekspozycja – Remigiusz Mróz – Audiobook

Miał być kryminał a będzie książka sensacyjna z watkami kryminalnymi. Zaczyna się od trzęsienia ziemi. Potem napięcie zaczyna rosnąc i na końcu wielki finał.
Tak, bardzo dobra książka z szybka akcja w obecnych czasach. Czytając zastanawiałem się czy autor nie dostał kasy na promocję Saridonu, no ale możne dostał?
Postaci powieści opisane są przez sytuacje, w których biorą udział a nie sztampowo – on jest zabawny, ten to służbista, a ten morderca psychopata. To sprawia ze nie …można przejść bez zastanowienia się nad motywami bohaterów. Nawet tych złych no ale kto tak naprawdę jest tym złym w tej historii… Decyzja należy do czytelnika i chyba to podobało mi się najbardziej…
Zakończenie wymiata. Jeśli cały środek wydaje się trochę bez połączenia z czytelnikiem (nadal ciekawy) to na końcu jest tak personalnie, ze bardziej chyba być nie może. Z jednej strony bardzo kontrowersyjny zabieg, z drugiej na pewno wzbudzający emocje.
Audiobook czytany jest rewelacyjnie. Lektor to mistrz w operowaniu głosem. I nie chodzi mi o udawanie głosów postaci ale o wzbudzanie wszelkiego rodzaju odczuć, tak jak czuja to bohaterowie.
Gorąco polecam!!!

 

About Sosinski

You Might Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *